ПРОШИВКА EURO 2 ДЛЯ TOYOTA RAV 4

На Toyota RAV4 доступний якісний чіп-тюнінг вилучення катализаторів в Дніпрі для всіх поколінь та років випуску, включаючи бензинові та дизельні варіанти. Це дозволяє позбутися непотрібних несправних механізмів без зайвих витрат, не купуючи їх і не змінюючи.

Прошивка блоку управління двигуном

Прошивка блоку управління двигуном необхідна для RAV4 після вилучення катализатора. Це дозволяє налаштувати і скоригувати склад паливно-повітряної суміші, забезпечує кращу роботу двигуна та відключає діагностичний датчик кисню.

Чіп-тюнінг дозволяє вилучити обмеження швидкості, вимкнути вторинний впуск повітря, EGR, адсорбер. На всі роботи надається гарантія та тест-драйв прошивки на 2 тижні. Наш досвід з 2015 року та ліцензійне обладнання дозволяють виконати чіп-тюнінг якісно, безпечно та швидко.

Власник Toyota RAV4 звернувся з проханням

Власник Toyota RAV4 звернувся з проханням усунути помилки двигуна після самостійного вилучення катализатора. До того ж, автомобіль став більше споживати пальне, а динаміка його, навпаки, погіршилася.

Під час огляду було виявлено, що хтось вкрутив механічну обманку під перший лямбда-зонд, що категорично неправильно. Адже перший датчик регулює склад суміші. Не завжди те, що здається простим, таким і є. Було прийнято рішення виконати чіп-тюнінг на цю Toyota RAV4, щоб відновити правильну роботу системи та додати потужності та моменту, що крутить.

Обманку викрутили, а лямбда зонд зайняв своє законне місце. Додатково вилучили другий катализатор, який розколовся та перекрив рух газів.

ua-service.com.ua

Год авто: 2010
Категория: Ремонт
При участии компании: Автомойка UA Service С помощью компании Автомойка UA Service
Детали: ЭБУ,
Автор:
Просмотров: 93 Опубликовано:
2024-03-20 07:17:57
Оцените запись
3
Оставить коментарий

Пока никто не оставил комментариев. Будьте первым!

app-romo app-romo